Kompendium Liderki
– Wzmocnij się

Poradnik antywypaleniowy dla społeczniczek i aktywistek

Przekazujemy w Twoje ręce Kompendium Liderki, poradnik antywypaleniowy dla społeczniczek i aktywistek, który powstał jako zwieńczenie pracy w projekcie „Bohaterki Codzienności – kobiety w trzecim sektorze”. Ta publikacja jest ostatnim etapem projektu.

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Inicjatorką i liderką projektu jest Fundacja Inicjowania Rozwoju Up Foundation, a partnerką Trójmiejska Akcja Kobieca.

O Bohaterkach Codzienności opowiadają realizatorki projektu

Dla kogo jest ten poradnik?

Życzymy sobie, aby z tej pozycji skorzystać mogła każda kobieta działająca społecznie i pracująca w trzecim sektorze. Możliwe, że niektóre treści, które tu znajdziesz, już bardzo dobrze znasz. Możliwe, że niektóre zaskoczą Cię albo wprowadzą nową perspektywę, skłonią do refleksji.

Nie oczekujemy, że każda osoba korzystająca z tej pozycji zmieni swoje życie. Bardziej zależy nam na tym, aby zainspirować Cię do zatrzymania się na chwilę i regularnego zaglądania w głąb siebie i sprawdzania, jak się masz.

Czy nadal masz z czego dawać, czy Twoje zasoby może już są na wyczerpaniu?

Jeśli się wyczerpały, to rekomendujemy zatrzymanie się i uzupełnienie paliwa. Jeśli natomiast nadal masz z czego dawać, to działaj! Kibicujemy!

Weź z tej pozycji to, co chcesz, co do Ciebie woła i na co jesteś gotowa.

Jednak gdybyśmy miały podsumować to, dla kogo jest ta pozycja, to mogłybyśmy opisać to następująco:

Projekt Bohaterki Codzienności wielowymiarowo wspiera kobiety pracujące w trzecim sektorze i taki jest też ten poradnik – wielowymiarowy.

APLOSKA2 (1)

Autorka

Agnieszka (Aga) Płoska, innowatorka społeczna, doświadczona managerka zespołów.

Od lat uczy jak projektować i realizować kampanie crowdfundingowe i fundraisingowe. Zafascynowana rozwojem kompetencji i budowaniem zespołów. Skoncentrowana na efektywnym wdrażaniu projektowanych rozwiązań.

Co znajdziesz w środku?

Projekt Bohaterki Codzienności wielowymiarowo wspiera kobiety pracujące w trzecim sektorze i taki jest też ten poradnik – wielowymiarowy.

W tej publikacji znajdziesz przede wszystkim:

Pracować z wersją elektroniczną czy drukować?

Ten poradnik został stworzony jako e-book, by był dostępny dla każdej kobiety obojętnie, gdzie się znajduje. Możesz pobrać go na swój komputer, tablet lub telefon.

Jeżeli wolisz pracować z wersją drukowaną, to możesz wydrukować interesujące Cię strony – polecamy druk 2 stron na stronie A4, najlepiej dwustronnie.

Jeżeli chciałabyś dostać wydrukowany egzemplarz Kompendium Liderki, to skontaktuj się z nami – dysponujemy wydrukami.

 

Kompendium Liderki powstało w odpowiedzi na zdiagnozowane w badaniu wyzwania kobiet z organizacj. Poznaj wyniki badania “Codzienność kobiet w trzecim sektorze w małych miejscowościach Pomorza – diagnoza, potrzeby, wyzwania i rekomendacje.”